OPser – Applicatie/Systeem Specialist
Plaats: Odijk
Uren per week: 36
Startdatum: 1-12-2025
Einddatum: 30-11-2027
Opdrachtomschrijving:
Politie Dienst ICT Dienstverlening Partners (D-ICT / DP) is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, beheren en innoveren van diverse keten brede voorzieningen binnen de Strafrecht- en Vreemdelingenketen. Deze voorzieningen maken deel uit van het Ministerie van Justitie en Veiligheid, Directie Regie Migratieketen (DRM) afdeling Ketenvoorzieningen.
In Europees verband wordt al enkele jaren gewerkt aan het Slimme Grenzen pakket. Het doel hiervan is het bestrijden van illegale immigratie, vergroten van de veiligheid binnen het Schengengebied en het faciliteren van het grensproces. In dit kader wordt er voor de afdeling Ketenvoorzieningen de dienst Europaloket geïmplementeerd. De Politie omarmt deze doelstellingen door samen met de ketenpartijen in Nederland ervoor te zorgen dat de wijzigingen die nodig zijn in processen en systemen binnen de Politie tijdig zijn geïmplementeerd. Hiermee draagt de Politie bij aan de bestrijding van illegale migratie en onrechtmatige grenspassages en zorgt voor betere en snellere informatie-uitwisseling door de ketens heen.
Van de OPs-er verwachten men iemand die werkt aan het bouwen, testen en door-ontwikkelen van infra en applicaties ten behoeve van de hierboven beschreven Europese keten.
Eisen, waar 100% aan moet worden voldaan:
- Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
- Het Curriculum Vitae is opgesteld in het Nederlands
- Kandidaat is gedurende de uitvoering van de gehele Opdracht in loondienst bij Opdrachtnemer en is geen ZZP’er / ondernemer
- Een afgeronde, erkende en volwaardige opleiding op minimaal Hbo-niveau, in de richting van informatica
- Werkervaring met Linux (RHEL 8/9)
- Werkervaring met installatie en configuratie van relationele databases (PostgreSQL)
- Kennis van Ansible
- Werkervaring met F5 loadbalancers
- Werkervaring met RHAAP
- Werkervaring met Java i.c.m. SpringBoot
 Competenties:
- Competenties
- Samenwerken
- Probleemanalyse
- Initiatief
- Leervermogen
- Flexibel
- Accuratesse
- Mondelinge uitdrukkingsvaardigheid
- Klantgerichtheid
Wensen:
- Werkervaring met netwerkconfiguraties
- Werkervaring met communicatie via services GRPC via JSON
- Werkervaring met Openshift
- Werkervaring in een Agile/Scrum Devops omgeving
- Werkervaring met (geautomatiseerd) testen
- Werkervaring met communicatie via webservices (Soap en REST) en (eb)XML
- Werkervaring met de inrichting en het configuratie van CICD (Jenkins, Nexus, Git)
- Werkervaring met Elastic stack
- Werkervaring met Python
- Werkervaring met Axway B2Bi

Solliciteer nu!
Bel naar 0320 – 430430
of stuur een e-mail info@plusit.nl
Solliciteer als één van de eersten
Reageer op deze vacature
"*" geeft vereiste velden aan
Gerelateerde vacatures







