Senior Ontwerper Linux

Startdatum: 01-09-2023

Uren per week: 36-40

Ref. nr: 2023578

Plaats: Maasland
Uren per week: 38-40
Startdatum: 01-09-2023
Einddatum: 31-08-2024
Optie op verlenging: Ja

Opdrachtomschrijving:

Dit is een unieke kans om binnen het Linuxteam van Defensie het verschil te maken! We zijn op zoek naar iemand die weet van aanpakken, die handen uit de mouwen steekt en die een passie heeft voor Linux. Het Linuxteam bestaat uit een aantal beheerders, ontwerpers en productspecialisten die ontzettend veel kennis hebben van de organisatie én van Linux. Binnen onze eigen gebouwde omgeving (waar we echt trots op zijn) kunnen natuurlijk ook zaken beter. Jij hebt zin in een gave klus die op het snijvlak ligt van de techniek en organisatie. Door jouw bijdrage weet je mensen in hun kracht te zetten, maar je schroomt er ook niet voor om je uit te spreken en de discussie aan te gaan met het management. De wereld van Linux is voor jou bekend terrein en de command line heeft geen geheimen voor jou.
Wel moet je je realiseren dat Defensie een prachtige grote organisatie is en als iets lukt, dat dat écht impact heeft. Maar soms lukken zaken ook niet, of duren dingen wat langer. Gelukkig weet je daar goed mee om te gaan en kun je prima meerdere projectjes naast elkaar hebben lopen. Een ding is wel zeker als je deze uitdaging aangaat: het wordt een gave tijd waarin je écht bijdraagt aan de veiligheid van Nederland.

Achtergrond opdracht
De functie wordt uitgevoerd binnen een onderdeel van het JIVC, namelijk: de sectie datacenter services. De sectie datacenter services is verantwoordelijk voor het leveren, beheren en onderhouden van fysieke en virtuele server hardware, operating systems, tooling en storage en back-up voorzieningen. Met een enthousiast team van ICT professionals worden duizenden servers en diverse storage systemen beheerd in diverse domeinen. Het virtualiseren en automatiseren van het totale serverpark is een belangrijke missie van de sectie, wat vergaande expertise in virtualisatie- en automatiseringstechnieken onontbeerlijk maakt.

Minimaal 2 dagen per week on-site, waarvan 1 (verplicht) de dinsdag. Rest naar eigen invulling mogelijk.

Eisen, waar 100% aan moet worden voldaan:

  • Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
  • Het Curriculum Vitae is opgesteld in het Nederlands
  • Minimaal 10 jaar ervaring met het gebruik maken van specifieke kennis om complexe test programma’s uit te (laten) voeren, het borgen dat test en testresultaten gedocumenteerd zijn om als input te dienen voor proceseigenaren zoals designers, gebruikers of beheerders en verantwoordelijk voor het naleven van test procedures en voor een gedocumenteerd audit trail
  • Minimaal 10 jaar werkervaring met het gebruik maken van uiteenlopende specifieke kennis om een proces te ontwerpen voor het gehele testtraject, inclusief het vaststellen van interne teststandaarden en het geven van deskundige begeleiding en advies voor het testteam
  • U beschikt over in een Enterprise server omgeving met meer dan 20.00 servers en 500 gebruikers
  • U heeft leiderschapskwaliteiten
  • Werkervaring met Identify, configuration, patch -en code management. (7 jaar ervaring)
  • Ontwerpervaring met Linux binnen enterprise-omgevingen met meer dan 500+ servers en 20,000+ gebruikers.(7 jaar ervaring)
  • Werkervaring met tools Suse Manager, Zabbix, Puppet, Gitlab, VRA en Ansible (7 jaar ervaring)
  • Werkervaring met procesverbetering en daarbij horende stakeholdermanagement. (7 jaar  ervaring)

Wensen:

  • Kennis van IT werkmethodieken als Agile, ITIL of soortgelijk
  • U beschikt over soft skills en de wil om (junior/medior) collega’s te inspireren, uit te dagen en te helpen groeien in hun werkzaamheden
Solliciteer nu!

Solliciteer nu!

Bel naar 0320 – 430430
of stuur een e-mail info@plusit.nl

Solliciteer als één van de eersten

Reageer op deze vacature

"*" geeft vereiste velden aan

Max. bestandsgrootte: 256 MB.
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Gerelateerde vacatures

Sorry, No posts.
Share This